Pozycjonowanie stron

Twoją stronę www oglądają Twoi klienci, partnerzy, kontrahenci… to oczywiste. Co jednak zrobić, by za pomocą strony www zyskać nowych klientów? Poza atrakcyjnością wizualną oraz funkcjonalnością istnieje także kolejne kluczowe kryterium powodzenia – pozycja w wyszukiwarkach! Wyszukiwarki generują 80% wszelkiego ruchu w internecie!

Co to jest pozycjonowanie
Pozycjonowanie stron internetowych to ogół działań zmierzających do wypromowania strony www na jak najwyższą pozycje w wynikach wyszukiwania wyszukiwarek internetowych, wg danych wyrażeń kluczowych, czyli fraz określających zakres działalności firmy. Rezultatem skutecznego pozycjonowania stron jest zwiększona liczba odwiedzin strony przez docelową grupę klientów. Wzrost ten waha się od kilkudziesięciu do kilku tysięcy procent, oznacza to nawet kilkudziesięciokrotny wzrost liczby odwiedzających. Fakt ten sprawia, iż pozycjonowanie stron www to aktualnie najtańsza i najbardziej efektywna forma reklamy w Internecie. Warto pamiętać, iż pozycjonowanie jest złożonym, a zarazem wielofazowym procesem. Bardzo ważnym aspektem przy pozycjonowaniu jest czas. Nie można pozycjonować szybko i dobrze. Proces kreowania popularności strony aby był skuteczny, powinien przypominać naturalne zachowania Internautów. Z tego względu minimalny czas obowiązywania umowy na pozycjonowanie strony w naszej firmie to 12 mcy. Dopiero po takim okresie, można mówić o trwałym efekcie pozycjonowania strony, co potwierdzają rzetelni fachowcy z branży.

Co zyskujesz przy pozycjonowaniu
Pozwolimy sobie przedstawić Państwu owo zagadnienie na prostym przykładzie: rodzina Kowalskich wybiera się na wczasy do Zakopanego i poszukuje hotelu, w którym mogłaby zatrzymać się. Chcąc znaleźć odpowiedni, Pan Kowalski wpisuje w wyszukiwarce google.pl frazę „hotel Zakopane” Wówczas wyszukiwarka wyświetla mu linki do stron internetowych o podanej tematyce. Proszę sobie teraz wyobrazić, iż są Państwo właścicielem hotelu w Zakopanem i Państwa strona jest na najwyższej pozycji w wyszukiwarce. Istnieje bardzo wysokie prawdopodobieństwo, iż rodzina Kowalskich wybierze właśnie Państwa hotel. Zwiększenie zysku ze sprzedaży na stronach, które wyświetlają się na najwyższych pozycjach dla fraz związanych z ich tematyką, jest niezaprzeczalnym faktem. Również Państwo mogą zwiększyć sprzedaż na swojej stronie - wypromujemy Waszą stronę na najwyższe pozycje.

Umowa pozycjonowania
Umowę podpisujemy na 12 lub 24 miesiące. Obejmuje ona usługę pozycjonowania podanych fraz w wyszukiwarce google.pl. Przy podpisywaniu umowy, należy pamiętać, iż proces pozycjonowania jest niezwykle czasochłonny. Na pierwsze efekty należy czekać od 3 do 12 tygodni. Umowę można wypowiedzieć w każdej chwili. Minimalna ilość słów kluczowych to 3. Wszystkie słowa kluczowe zawarte są na umowie. Naszą gwarancją jest płatność tylko za efekty. Jeśli ich nie ma - pozycjonowanie nic nie kosztuje.